Atļaujas izsniegšana ielu tirdzniecība Valmieras kultūras centra rīkotajos pasākumos
Izvēlētā organizācija: Valmieras novada pašvaldība
Īss apraksts:
Tirdzniecības pretendents Valmieras kultūras centra rīkotajos pasākumos var būt fiziska vai juridiska persona. Pieteikties var arī personu apvienība, kura no sava vidus izvēlas vienu vadošo pieteicēju, ar kuru Organizators komunicē un kas ir atbildīgs par noteikto prasību ievērošanu.

Pretendenti tiek reģistrēti šādā prioritārā secībā:
1) Valmieras novadā reģistrēti mājražotāji, amatnieki vai vietējie ražotāji;
2) amatu meistari – individuālos latviešu tradicionālās un mūsdienu lietišķās mākslas dekoratīvu un ikdienā lietojamu priekšmetu izgatavotāji, kuri izstrādājumus gatavo pašrocīgi, izmantojot idejas, kas gūtas no latviešu tautas arheoloģiskā un etnogrāfiskā mantojuma (keramika, stikla apstrāde, pinumi, metālkalumi, ādas apstrāde,
kokapstrāde, etnogrāfiskas un mūsdienīgas rotas, austi tekstila izstrādājumi, adījumi, tamborējumi, šuvumi, izšuvumi, filcējumi, batikas, individuāli ražoti tekstila izstrādājumu izejmateriāli – lins, vilnas dzija u.c.);
3) Vidzemes un Latvijas lauku saimniecībās audzētas lauksaimniecības produkcijas (ogas, āboli, ķirbji u.c.), augļu, ogu, dārzeņu pārstrādes produktu (sukādes, sīrupi, ievārījumi u.c.), piena, gaļas, maizes, zivju un to pārstrādes produktu, biškopības produktu un konditorejas izstrādājumu ražotāji, un dabiskās kosmētikas, pirts lietu (ķermeņa kopšanas līdzekļi, pirts piederumi) individuālie ražotāji un grāmatu izdevēji;
4) citi tirgotāji.

Organizators patur tiesības iedalīt tirgošanās vietas no iesniegtajiem pieteikumiem pēc saviem ieskatiem, lai nodrošinātu piedāvātā sortimenta dažādību un atbilstību ielu tirdzniecības pasākumam.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Maksimālais termiņš (darba dienās):
15
Procesa apraksts
Cita informācija
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšanas solis
Pieteikties tirdzniecības veikšanai un atļaujas saņemšanai var tikai elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu Valmieras kultūras centra mājas lapā: www.vkc.lv
Pretendentu pieteikšanās tiek izsludināta Valmieras Kultūras centra mājaslapā www.vkc.lv un pašvaldības plašsaziņas līdzekļos.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene Valmieras kultūras centrs
Adrese: Rīgas iela 10, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
Tālrunis:
Fakss:
Cita kontaktinformācija: Valmieras kultūras centra direktors Toms Upners, kulturas.centrs@valmiera.lv, 64207201, 64207204
2. solis / Pakalpojuma saņemšanas un maksājumu solis
Organizators izskata saņemtos pieteikumus un informē par tirgošanās iespēju dalībniekus 15 darba dienu laikā pēc pieteikuma saņemšanas.
Kā apstiprinājumu par dalību tirdzniecības veikšanai, dalībnieks no organizatora pēc pieteikumu izvērtēšanas saņem elektronisku apliecinājumu pieteikumā norādītajā e-pastā par reģistrāciju tirgotāju sarakstā.
Pēc dalības apstiprinājuma dalībniekam saskaņā ar nolikumu, kas atrodams apraksta sadaļā "Citi dokumenti", tiek izrakstīts rēķins dalības maksai par tirdzniecības vietu. Organizators uz dalībnieka pieteikuma anketā norādīto e-pastu nosūta rēķinu, kas dalībniekam jāapmaksā rēķinā norādītajā termiņā.
Organizators maksu par tirdzniecības vietu piemēro, vadoties pēc dalībnieka pieteikuma anketā norādītās informācijas (preču sortiments un tirdzniecības vietas lielums).
Ja dalībnieks nav veicis rēķina apmaksu par tirdzniecības vietu rēķinā norādītajā termiņā, dalībnieks zaudē vietu uz organizatora rezervēto tirdzniecības vietu.
Dalībnieks, ierodoties savā tirdzniecības vietā, organizatoram uzrāda maksājuma uzdevumu, kas apstiprina norēķinus par tirdzniecības vietu.
Dalībniekam jānodrošina, lai tirdzniecības vietā būtu pieejami un pēc pieprasījuma tiktu uzrādīti šādi dokumenti:
- speciālās atļaujas (licences), ja preču realizācijai tāda ir nepieciešama saskaņā ar normatīvajiem aktiem, kopiju;
- citi dokumenti, kas pierāda preču izcelsmi, atkarībā no sortimenta veida.
Pie tirdzniecības vietas jābūt izvietotai informācijai:
- juridiskām personām – firmas nosaukums, reģistrācijas numurs, par tirdzniecības vietu atbildīgā persona;
- fiziskām personām, pašnodarbinātajiem – vārds, uzvārds.
Maksājumi: Skatīt maksājumus