Ārvalstu kompāniju biznesa sadarbības piedāvājumu/pieprasījumu izplatīšana Latvijā
Izvēlētā organizācija: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Īss apraksts:
LIAA no ārvalstu kompānijām, ārvalstu vēstniecībām Latvijā, Latvijas vēstniecībām ārvalstīs, ārvalstu institūcijām un organizācijām saņem pieprasījumus informācijas sniegšanai par Latvijas komersantiem, zinātniskajām institūcijām vai augstskolām, kas var piedāvāt atbilstoša profila Latvijas produktus vai izvietot pasūtījumus, vai ir ieinteresēti sadarbībai.
LIAA, pārzinot Latvijas komersantus, zinātniskās institūcijas un augstskolas un to iespējas un intereses, pārsūta šos pieprasījumus atbilstoša profila Latvijas komersantiem vai citiem potenciālajiem sadarbības partneriem, saņem no Latvijas puses informāciju par interesi sadarbībā un informē ārvalstu kompānijas par potenciālajiem sadarbības partneriem Latvijā. LIAA seko līdzi sākotnējai komunikācijai, nepieciešamības gadījumā pēc pieprasījuma gatavo un nosūta papildu informāciju. Ja ārvalstu kompānija ir izrādījusi interesi, gatavo tās vizīti Latvijā, lai satiktu potenciālos sadarbības partnerus no Latvijas puses.
Saņēmēji:
Publisko tiesību Juridiska persona, Privāto tiesību Juridiska persona
Latvijā reģistrēti komersanti, zinātniskās institūcijas un augstskolas.
Termiņš:
Sākotnējā atbilde - 3 darba dienu laikā, nepieciešamības gadījumā informējot par atbildes sagatavošanai nepieciešamo laiku.
Procesa apraksts
Cita informācija
Saistītie pakalpojumi
Organizācija(Ascending)
Saistītā pakalpojuma nosaukums
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra Dalība pasākumā kontaktu dibināšanai ārvalstīs
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra Eksporta seminārs
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra Informācija un konsultācijas par ārējās tirdzniecības jautājumiem
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra Tikšanās programmu sagatavošana ārvalstu kompānijām preču un pakalpojumu realizēšanai Latvijā