Hidroģeoloģiskās informācijas sagatavošana
Izvēlētā organizācija: Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs"
Īss apraksts:
Ūdensapgādes urbuma pases atjaunošana. Ūdensapgādes urbuma pases sagatavošana. Ūdensapgādes urbuma aizsargjoslu aprēķins, aizsargjoslu aprēķina pārbaude un saskaņošana. Izziņas sagatavošana par pazemes ūdeņu izmantošanas iespējām, iespējamo stingra režīma aizsargjoslas lielumu. Urbumu saraksta sagatavošana,  izmantojot datu bāzi „Urbumi”. Informācijas sagatavošana par hidroģeoloģiskajiem apstākļiem zemes īpašumā. Urbuma pases apstiprinātas kopijas vai dublikāta sagatavošana. Ūdensapgādes urbuma tamponāžas akta saskaņošana. Derīgo izrakteņu krājumu pārskatīšana, pagarināšana un pazemes ūdeņu atradnes pases pielikumu aktualizācija. Ekspertu konsultācijas.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Maksimālais termiņš (darba dienās):
10
Procesa apraksts
Cita informācija
Saistītie pakalpojumi
Pārsūdzības iespējas
Nav.
Atgādinājums
Informācija par hidroģeoloģiskās izpētes darbiem un derīgajiem izrakteņiem brīvi pieejama Valsts ģeoloģijas fondā (Maskavas ielā 165, Rīgā).
Brīdinājums
Informācijas sagatavošana ir maksas pakalpojums. Detalizēts pakalpojumu saraksts un pakalpojumu cenas publicētas: www.lvgmc.lv / Pakalpojumi / Pakalpojumu katalogs / Ģeoloģiskā un hidroģeoloģiskā informācija / Hidroģeoloģiskā informācija.
Normatīvie akti
Uzziņas par pakalpojumu
Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs"
Kontaktinformācija: Rīga, Maskavas iela 165, Rīga, LV - 1019
Informācija par pakalpojumu atjaunota: 16.06.2022