Bezsaimnieka kaķu koloniju sterilizācija, ja kaķus uz veterināro klīniku nogādā kaķu ķērājs
Izvēlētā organizācija: Rīgas valstspilsētas pašvaldība
Īss apraksts:
Pakalpojums tiek sniegts saskaņā ar bezsaimnieka kaķu populācijas kontroles 'noķer-sterilizē-atlaiž' programmu.
Lai saņemtu pakalpojumu, fiziska vai juridiska persona aizpilda iesnieguma veidlapu, kurā informē par bezsaimnieka kaķu koloniju un izsaka vēlēšanos, lai tiktu veikta kaķu sterilizācija, kā arī norāda, ka ir nepieciešams kaķu ķērājs.
Iesniegumu iesniedz Rīgas domes Mājokļu un vides departamentā vai Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centrā.
Iesniegums tiek reģistrēts. Par sava iesnieguma virzību iesniedzējs var saņemt informāciju Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta mājas lapā.
Kad pienāk iesnieguma kārta, kaķu ķērājs sazinās ar tā iesniedzēju un vienojas par kaķu izķeršanas laiku. Lai kaķu izķeršanas process būtu pēc iespējas rezultatīvāks, vēlama iedzīvotāju sadarbība ar kaķu ķērājiem. Pēc sterilizācijas kaķi tiek nogādāti atpakaļ to noķeršanas vietās.
Kaķenes sterilizācija ietver: medicīnisko apskati, sterilizāciju, iezīmēšanu, nogriežot kreisās auss galiņu, pēcoperācijas uzturēšanu klīnikā vismaz 1 diennakti, vakcinēšanu pret trakumsērgu.
Runča kastrācija ietver: medicīnisko apskati, kastrāciju, iezīmēšanu, nogriežot kreisās auss galiņu, pēcoperācijas uzturēšanu klīnikā vismaz līdz pilnībā ir beigusies narkozes iedarbība, vakcinēšanu pret trakumsērgu.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Maksimālais termiņš (darba dienās):
250
Termiņš:
Iesniegumus bezsaimnieka kaķu sterilizācijai izskata un pakalpojumu veic to iesniegšanas kārtībā. Ārpuskārtas tiek apkalpotas valsts un pašvaldības iestādes.
Uzrādītais termiņš 250 dienas ir aptuvens.
Kad ir pienākusi pakalpojuma izpildes kārta, tā izpildes termiņš ir 2 dienas.
Procesa apraksts
Dokumenti un veidlapas
Cita informācija
Iesniedzams dokuments
Iesniegums
Nepieciešams pakalpojuma solī:
1