Nepieciešamo izdevumu pasūtīšana – starpbibliotēku abonementa pakalpojumi – Liepājas Centrālajā Zinātniskajā bibliotēkā (LCZB)
Izvēlētā organizācija: Liepājas Centrālā administrācija
Īss apraksts:
Izdevumus, kuri nav LCZB bibliotēkas krājumā, piedāvā pasūtīt, izmantojot starpbibliotēku abonementu (SBA), kas piedāvā iespēju saņemt literatūru no jebkuras Latvijas bibliotēkas.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Pakalpojums pieejams tikai bibliotēkas lietotājiem.
Maksimālais termiņš (darba dienās):
1
Procesa apraksts
Cita informācija
Saistītie pakalpojumi
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Uzrādot bibliotēkas lasītāja karti, literatūras pieprasījums jānoformē uz noteiktas SBA pieprasījuma veidlapas, kuras paraugu var saņemt LCZB Starpbibliotēku abonementā.

Izdevumus, kuri nav pieejami LCZB un citās Latvijas bibliotēkās, var pasūtīt, izmantojot Starptautisko starpbibliotēku abonementu (SSBA), no ārzemju bibliotēkām. SSBA kārtā saņemtās grāmatas iespējams izmantot tikai Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītavās vienu mēnesi.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene LCZB Starpbibliotēku abonements
Adrese: Zivju iela 7, Liepāja, LV-3401
Tālrunis: 6 34 89536
Fakss:
Cita kontaktinformācija:
Darba laiki
2. solis / Pakalpojuma apmaksa
Lietotājs maksā pasta izdevumus par pakas nosūtīšanu atpakaļ (SBA sūtījumu izcenojumi pēc svara - http://www.liepajasczb.lv/lv/pakalpojumi-3010/starpbiblioteeku-abonements-8930).
Maksājumi: Skatīt maksājumus
3. solis / Pakalpojuma saņemšana
SBA pakalpojuma ietvaros saņemtās grāmatas izsniedz izmantošanai bibliotēkas lasītavā uz 1 mēnesi, bet rakstu kopijas izsniedz lasītāju personīgai izmantošanai. Ja dokuments tiek piegādāts elektroniski, lietotājs var saņemt dokumentu pa e-pastu vai izdrukātu uz papīra.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene Liepājas Centrālā Zinātniskā bibliotēka
Adrese: Zivju iela 7, Liepāja, LV-3401
Tālrunis: 6 34 89533
Fakss:
Cita kontaktinformācija:
Darba laiki