Izglītību apliecinošu dokumentu dublikātu izsniegšana
Izvēlētā teritorija: Madonas novads (mainīt)
Izvēlētā organizācija: Madonas novada pašvaldība
Nosaukums pašvaldībā: Izglītību apliecinošu dokumentu dublikātu izsniegšana (Madonas novada pašvaldība)
Īss apraksts:
Izglītību apliecinošu dokumentu dublikātu izsniegšana. Dublikātus izsniedz vispārējās izglītības iestāde. Ja izglītības iestāde ir likvidēta, tad dublikātu noformē pašvaldības izglītības pārvaldes iestāde.
Saņēmēji:
Fiziska persona
Maksimālais termiņš (darba dienās):
10
Izvēlētā teritorija: Madonas novads
Procesa apraksts
Cita informācija
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Persona ar iesniegumu vēršas izglītības iestādē, kas dokumentu izsniegusi. Gadījumā, ja izglītības iestāde ir likvidēta vai par reorganizēta par cita veida izglītības iestādi (piemēram, no vidusskolas par pamatskolu, no pamatskolas par sākumskolu), izglītības iestāžu izsniegtās un nozaudētās, bojātās vai iznīcinātās apliecības par vispārējās pamatizglītības vai atestāta par vispārējās vidējās izglītības programmu apguvi dublikātu izsniedz Madonas novada pašvaldība. Lai saņemtu dublikātu izglītības iestādē, jāiesniedz iesniegums un apliecinājums, ka oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" izglītības dokumenta oriģināls ir izsludināts par nederīgu. Lai saņemtu dublikātu pašvaldībā, jāiesniedz arhīva izziņa, kurā norādīts, ka persona ir mācījusies un beigusi attiecīgo izglītības iestādi, un apliecinājums, ka oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" izglītības dokumenta oriģināls ir izsludināts par nederīgu.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene
Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskola
Barkavas pamatskola
Bērzaunes pamatskola
Degumnieku pamatskola
Dzelzavas pamatskola
Parādīt visus...
2. solis / Pakalpojuma saņemšana
Iepriekš vienojoties par konkrētu laiku ar izglītības iestādes direktoru vai Madonas novada pašvaldības Izglītības nodaļas speciālistu klients ierodas klātienē, uzrāda personu apliecinošu dokumentu, saņem izglītības iestādes dokumenta dublikātu, parakstoties izsniegto izglītības dokumentu dublikātu uzskaites un reģistrācijas grāmatā.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene
Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskola
Barkavas pamatskola
Bērzaunes pamatskola
Degumnieku pamatskola
Dzelzavas pamatskola
Parādīt visus...