Pieteikšanās Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu organizētām bērnu un jauniešu nometnēm
Izvēlētā organizācija: Rīgas pilsētas pašvaldība
Īss apraksts:
Ja vecāks vēlas pieteikt savu bērnu Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu (turpmāk – iestāde) organizētajās dienas atklātajās nometnēs, to var veikt, aizpildot elektronisku pieteikumu Rīgas pilsētas pašvaldības pakalpojumu portālā www.eriga.lv (turpmāk - portāls). Vecāks autorizējas portālā, izmantojot pašvaldības piešķirto lietotājvārdu un paroli, lietotājvārdu un paroli kādā no interneta bankām vai ar elektronisko parakstu.
Portālā nometnēm var pieteikt tikai savu bērnu saskaņā ar Iedzīvotāju reģistra datiem.
Vecāka un bērna statuss, kā arī atbilstība nometnes nosacījumiem, piemēram, bērna vecuma atbilstība tiek pārbaudīta automātiski, sinhronizējot datus ar Iedzīvotāju reģistru un Valsts izglītības informācijas sistēmu pieteikuma veidošanas brīdī.
Vecāki pēc autorizēšanās portālā aizpilda pieteikumu un reģistrē to, sekojot norādēm portālā.
Ja bērnam tiek nodrošināta vieta nometnē, tad sistēma sagatavo un uz vecāka norādīto e-pastu nosūta līguma par dalībnieka uzņemšanu nometnē projektu un nometnes līdzfinansējuma maksājuma kvīti (ja attiecināms).
Ja vecāki vēlas atsaukt savu pieteikumu nometnei, mainīt savu kontaktinformāciju: tālruni vai e-pasta adresi, to var izdarīt pēc autorizēšanās portālā.
Saņēmēji:
Fiziska persona
Viens no bērna vecākiem.
Maksimālais termiņš (darba dienās):
1
Procesa apraksts
Dokumenti un veidlapas
Cita informācija
Iesniedzams dokuments
LĪGUMS PAR DALĪBNIEKA UZŅEMŠANU NOMETNĒ
Nepieciešams pakalpojuma solī:
1