Vēstules pārsūtīšana meklējamai personai
Izvēlētā organizācija: Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde
Īss apraksts:
Gadījumos, kad Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei (PMLP) nav tiesiska pamata no Fizisko personu  reģistra sniegt ziņas par citu personu sazināšanās nolūkā, PMLP var piedāvāt izmantot maksas pakalpojumu vēstules nosūtīšanai meklējamajam adresātam. Pakalpojums nodrošina iespēju sazināties ar meklējamo personu (radinieku, senu draugu vai paziņu, kura adrese tam nav zināma), pārsūtot iepriekš sagatavotu vēstuli (privātu vēstuli, apsveikuma kartiņu, pirmstiesas brīdinājumu, rēķinu u.c.). Iesniegumam ar lūgumu pārsūtīt vēstuli, jāpievieno pakalpojuma pieprasītāja iepriekš sagatavotā vēstule.
Pakalpojuma ietvaros PMLP ierakstīta pasta sūtījumā nosūtīs meklējamai personai uz viņas deklarēto dzīvesvietas adresi, kas reģistrēta Fizisko personu reģistrā, pieprasītāja sagatavotu vēstuli.  PMLP rakstiski informēs pakalpojuma pieprasītāju par vēstules nosūtīšanu un to, ja nosūtītā vēstule no pasta nodaļas tiks saņemta atpakaļ, kā nesaņemta. Meklējamai personai, saņemot pieprasītāja vēstuli vai ziņu, ir tiesības izvērtēt vai atsaukties uz pieprasītāja aicinājumu sazināties.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Maksimālais termiņš (darba dienās):
5
Termiņš:
Pakalpojums tiek sniegts pēc maksas pakalpojuma un pasta tarifu apmaksas.
Procesa apraksts
Dokumenti un veidlapas
Cita informācija
Saistītie pakalpojumi
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Iesniegumu par vēstules pārsūtīšanu meklējamai personai var iesniegt attālināti jebkurā PMLP teritoriālajā nodaļā (pa pastu vai elektroniski). Par pakalpojumu būs jāveic PMLP maksas pakalpojuma un pasta tarifu maksa. Iesniegumam jāpievieno vēstule, kas adresēta meklējamai personai.
Iesniegumā jānorāda meklējamās personas precīzs vārds, uzvārds un personas kods vai precīzi dzimšanas dati un cita personas identificēšanai Fizisko personu reģistrā nepieciešamā informācija. Personas viennozīmīga identificēšana Fizisko personu reģistrā ir iespējama tikai pēc personai piešķirtā individuālā personas koda.

Ja nepieciešams pārsūtīt meklējamai personai elektroniski parakstītu dokumentu, to ir iespējams izpildīt tikai tad, ja meklējamai personai portālā Latvija.lv ir aktivizēta oficiālā e-adrese. Ja e-adrese personai nav aktivizēta, pārsūtamā vēstule nosūtāma PMLP pa pastu.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Pasts
Aizkraukles nodaļa - pasts
Alūksnes nodaļa - pasts
Balvu nodaļa - pasts
Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde
PMLP Bauskas nodaļa
Parādīt visus...
2. solis / Pakalpojuma saņemšana
Par pakalpojuma izpildi tiek nosūtīta informācija pa pastu vai e-pastā.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Pasts Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde
Adrese: Čiekurkalna 1. līnija 1 k-3, Rīga, LV-1026
Tālrunis: 67209400
Fakss:
Cita kontaktinformācija: