Vēstules pārsūtīšana meklējamai personai
Izvēlētā organizācija: Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde
Īss apraksts:
Gadījumos, kad Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei nav tiesiska pamata no Fizisko personu  reģistra sniegt ziņas par citu personu, šis maksas pakalpojums nodrošina iespēju sazināties ar šo meklējamo personu (radinieku, senu draugu vai paziņu, kura adrese tam nav zināma) pārsūtot iepriekš sagatavotu vēstuli (privātu vēstuli, apsveikuma kartiņu, pirmstiesas brīdinājumu, rēķinu u.c.). Iesniegumu ar lūgumu pārsūtīt sagatavoto vēstuli pakalpojuma pieprasītājs var sagatavot iepriekš. Pakalpojuma ietvaros, ar Pārvaldes starpniecību, meklējamai personai uz viņa deklarēto dzīvesvietas adresi, kas reģistrēta Fizisko personu reģistrā,  ierakstītā pasta sūtījumā tiks nosūtīta pieprasītāja sagatavotā vēstule.  Pārvalde rakstiski informēs pakalpojuma pieprasītāju par vēstules nosūtīšanu un to, ja nosūtītā vēstule Pārvaldē no pasta nodaļas tiks saņemta atpakaļ, kā nesaņemta. Meklējamai personai, saņemot pieprasītāja vēstuli vai ziņu, ir tiesības izvērtēt vai atsaukties uz pieprasītāja aicinājumu sazināties.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Maksimālais termiņš (darba dienās):
5
Termiņš:
Pakalpojums tiek sniegts pēc maksas paklapojuma un pasta pakalpojuma apmaksas.
Procesa apraksts
Dokumenti un veidlapas
Cita informācija
Saistītie pakalpojumi
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Iesniegums par vēstules pārsūtīšanu meklējamai personai var iesniegt attālināti jebkurā Pārvaldes teritoriālajā nodaļā pa pastu vai elektroniski. Par pakalpojumu būs jāveic Pārvaldes maksas pakalpojuma un pasta izdevumu maksa. Iesniegumam jāpievieno vēstule, kas adresēta meklējamai personai.
Iesniegumā jānorāda meklējamās personas precīzs vārds, uzvārds un personas kods vai precīzi dzimšanas dati un cita personas identificēšanai Fizisko personu reģistrā nepieciešamā informācija. Personas viennozīmīga identificēšana Fizisko personu reģistrā ir iespējama tikai pēc personai piešķirtā individuālā personas koda.
Iesniegumu var iesniegt arī elektroniskā veidā, izmantojot portālā www.latvija.lv pakalpojumu "Iesniegums iestādei" (adresāts - Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde). Elektroniski pārsūtīt dokumentu, lai tam būtu juridisks spēks, iespējams, ja meklējamai personai aktivizēta oficiālā elektroniskā adrese.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene
PMLP Saldus nodaļa
PMLP Valkas nodaļas Smiltenes filiāle
Pasts
Aizkraukles nodaļa - pasts
Alūksnes nodaļa - pasts
Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde
PMLP Bauskas nodaļa
PMLP Cēsu nodaļa
Parādīt visus...
2. solis / Pakalpojuma saņemšana
Par pakalpojuma izpildi tiek nosūtīta informācija pa pastu vai e-pastā.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Pasts Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde
Adrese: Čiekurkalna 1. līnija 1 k-3, Rīga, LV-1026
Tālrunis: 67209400
Fakss:
Cita kontaktinformācija: