Bīstama suņa reģistrācija un apzīmēšanas komplekta sagatavošana
Izvēlētā organizācija: Lauksaimniecības datu centrs
Īss apraksts:
Lauksaimniecības datu centrs uztur datu bāzi par suņiem, kas atzīti par bīstamiem. Pamatojoties uz Pārtikas un veterinārā dienesta komisijas lēmumu reģistrēt datu bāzē bīstamu suni. Pēc lēmuma saņemšanas  izgatavot un izsniegt  dzīvnieka īpašniekam  vai turētājam  atšķirības lenti bīstamā suņa atpazīšanai.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Jebkura persona var iesniegt attiecīgā reģiona Pārtikas un veterinārā dienestā (PVD) iesniegumu par suņa uzbrukumu. Mēneša laikā pēc iesnieguma iesniegšanas PVD iesniedzējs vai jebkura persona, kas ir saistīta ar suņa uzbrukumu, var iesniegt dienestā ar suņa uzbrukumu saistītus pierādījumus.
Maksimālais termiņš (darba dienās):
30
Termiņš:
Iesniegumu un pierādījumus mēneša laikā izskata PVD izveidota komisija, kura savu lēmumu vienas dienas laikā nosūta LDC  reģistrēšanai datu bāzē), suņa īpašniekam vai turētājam, iesnieguma iesniedzējam un pašvaldībai, kuras teritorijā suns ir reģistrēts.

Paziņojums

Nav

Paziņojums

Nav

Procesa apraksts
Maksājumi
Cita informācija
Pārsūdzības iespējas
Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD)
Atgādinājums
Suņa īpašnieks
   -  nedrīkst kavēt komisiju novērot suņa uzvedību
   -  pēc komisijas pieprasījuma uzrāda savu personu apliecinošu dokumentu un suņa mājas (istabas) dzīvnieka pasi vai vakcinācijas apliecību.
Brīdinājums
Sedz izdevumus, kas saistīti ar bīstama suņa reģistrāciju un atpazīšanas zīmju sagatavošanu bīstamam sunim (kaklasiksna ar atstarojošu lenti un uzrakstu), saskaņā ar normatīvajiem aktiem;
Nodrošina PVD komisijas lēmuma izpildi.
Normatīvie akti
Uzziņas par pakalpojumu
Lauksaimniecības datu centrs
Kontaktinformācija: Republikas laukums 2,  3 stāvs
Tālrunis uzziņām: 67027240
e-pasts: pasts@ldc.gov.lv
Informācija par pakalpojumu atjaunota: 23.01.2023