Veselības aprūpes pakalpojumu (operācija, rehabilitācija) apmaksa Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm
Izvēlētā organizācija: Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs
Īss apraksts:
Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm garantē plānveida ķirurģisko operāciju apmaksu, ja trauma vai slimība ierobežo amatpersonas fiziskās spējas pildīt dienesta pienākumus, vai, ja  veselības traucējums  saistīts ar nelaimes gadījumu darbā. Apmaksā arī medicīniskās rehabilitācijas kursu, ne ilgāku par divām nedēļām, viena gada laikā pēc nelaimes gadījumā darbā, pārciestas traumas vai ķirurģiskas operācijas. Apmaksas garantijas vēstuli nosūtam ārstniecības  vai rehabilitācijas iestādei.
Saņēmēji:
Fiziska persona
Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm
Termiņš:
Iesniegums par operācijas vai rehabilitācijas nepieciešamību tiek izskatīts mēneša laikā.
Procesa apraksts
Cita informācija
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Lai saņemtu garantiju operācijas vai rehabilitācijas kursa apmaksai, iesniedziet Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrā iesniegumu par plānveida ķirurģiskās operācijas nepieciešamību, speciālista atzinumu un pieprasījumu par operācijas vai rehabilitācijas nepieciešamību. Iesniedziet iesniegumu un tam pievienotos dokumentus mums klātienē vai nosūtiet pa pastu.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs
Adrese: Čiekurkalna 1. līnija 1 k-1, Rīga, LV-1026
Tālrunis:
Fakss:
Cita kontaktinformācija:
Darba laiki
Pasts Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs
Adrese: Čiekurkalna 1. līnija 1 k-1, Rīga, LV-1026
Tālrunis:
Fakss:
Cita kontaktinformācija:
Telefons 67829850
2. solis / Pakalpojuma saņemšana
Plānveida ķirurģiskās operācijas vai rehabilitācijas kursa apmaksas garantijas vēstuli Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs nosūtīs ārstniecības iestādei, kurā plānota pakalpojuma saņemšana.
Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs informēs amatpersonu par garantijas vēstules nosūtīšanu ārstniecības iestādei.
Maksājumi: Skatīt maksājumus