Augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas pārlūkošanas abonēšana
Izvēlētā organizācija: Valsts zemes dienests
Īss apraksts:
Regulārai augstas detalizācijas topogrāfisko datu pārlūkošanai pakalpojuma saņēmējs noslēdz ar Valsts zemes dienestu (turpmāk – VZD) datu publicēšanas un e-pakalpojumu portāla kadastrs.lv (turpmāk – Portāls) abonēšanas līgumu.

Augstas detalizācijas topogrāfiskie dati ietver informāciju par dabā esošajiem situācijas elementiem, kas kartē attēloti ar topogrāfiskajiem apzīmējumiem, piemēram, elektrolīnijas, gāzesvadi, ūdensvadi u.c.

Pakalpojumu var saņemt identificēts lietotājs, noslēdzot Portāla abonēšanas līgumu vismaz uz 3 mēnešiem. Slēdzot līgumu, var izvēlēties nepieciešamo datu apjomu un iespēju lejupielādēt kadastra kartes vektordatus.

Līgums ļaus iegūt datus uzreiz un norēķināties ar pēcapmaksu, sekot līdzi Portālā veiktajām darbībām, veikt pasūtījumus un saņemt pakalpojumus elektroniskajā vidē.

Pārlūkojamais datu apjoms var tikt ierobežots valsts drošības interesēs. Portālā publicētajai informācijai ir informatīvs raksturs.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Termiņš:
Nekavējoties
Procesa apraksts
Maksājumi
Cita informācija
Pakalpojuma pieprasīšana
Lai noslēgtu līgumu par portāla www.kadastrs.lv abonēšanu, ir jāaizpilda pieteikuma veidlapa un jānosūta tā uz e-pastu: klienti@vzd.gov.lv.

VZD sagatavo un paraksta līgumu 7 darba dienu laikā pēc pieteikuma saņemšanas. Jūs saņemsiet līgumu, atbilstoši pieteikumā norādītajam līguma saņemšanas veidam. Līgums stājas spēkā, kad tas ir abpusēji parakstīts un reģistrēts VZD līgumu reģistrā, par ko VZD Jūs nekavējoties elektroniski informēs. Ja abus VZD parakstītos līguma eksemplārus Jums nosūta pa pastu, pēc līguma abu eksemplāru parakstīšanas, VZD eksemplāru nosūtiet Korporatīvo klientu un datu izsniegšanas daļai – Puškina ielā 14, Rīgā, LV – 1050.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
E-pakalpojums iestādes mājas lapā Kadastrs.lv: Mans konts
Klātiene Korporatīvo klientu un datu izsniegšanas daļa
Adrese: Puškina iela 14, Rīga, LV-1050
Tālrunis:
Fakss:
Cita kontaktinformācija: Ņemot vērā Covid-19 izraisīto epidemioloģisko situāciju un rūpējoties par iedzīvotāju drošību, VZD pārtrauc pieņemt pakalpojumu pieteikumus klātienē līdz valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas beigām.
Pasts Rīga
Adrese: Puškina iela 14, Rīga, LV-1050
Tālrunis:
Fakss:
Cita kontaktinformācija:
Citi elektroniski kanāli E-adrese