Atbalsts jaunu ideju autoriem “Ideju kauss”
Izvēlētā organizācija: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Īss apraksts:
2022. gada pieteikšanās noslēgusies 6. septembrī.

Piesakies individuāli vai ar komandu (līdz 4 dalībniekiem), ja Tev ir biznesa ideja un vēlies uzsākt savu uzņēmējdarbību. Pieteikumus konkursā iesniedz fiziskas personas, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu. Konkursa vērtēšanas komisija vērtē biznesa idejas un izvirza tās, kuras turpinās dalību konkursa nākamajā kārtā. Konkursa 2. kārtā iekļuvušajiem dalībniekiem ir iespēja pilnveidot un attīstīt savas biznesa idejas apmācībās, konsultēties ar pieredzējušiem ekspertiem un noslēgumā sacenties par pirmo kapitālu idejas realizācijai – līdz pat 10 000 eiro! “Ideju kauss” ir ikgadēja aktivitāte ar mērķi iedrošināt ideju autorus attīstīt jaunus produktus vai pakalpojumus, inovatīvai uzņēmējdarbībai nepieciešamās iemaņas, kā arī jaunu uzņēmumu veidošanos. Plašāka informācija par konkursa norisi pieejama pasākuma tīmekļvietnē https://www.idejukauss.lv/.
Saņēmēji:
Fiziska persona
* (arī fizisku personu grupa – līdz 4 dalībniekiem komandā).
Termiņš:
Pieteikšanās konkursam tiek izsludināta reizi gadā no augusta līdz septembrim.
Procesa apraksts
Cita informācija
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Pieteikumu iespējams iesniegt platformas business.gov.lv sadaļā E-pakalpojumi: https://business.gov.lv/pakalpojumi/atbalsts-jaunu-ideju-autoriem-ideju-kauss?tips=atbalsts
Maksājumi: Skatīt maksājumus
E-pakalpojums iestādes mājas lapā Valsts platforma biznesa attīstībai business.gov.lv
2. solis / Pakalpojuma saņemšana
Pēc projekta iesnieguma izvērtēšanas atbilstoši noteiktajiem kritērijiem LIAA pieņem lēmumu par dalībnieku izvirzīšanu konkursa otrajai kārtai. Dalībnieki tiek informēti par pieņemto lēmumu. Otrajā kārtā iekļuvušie dalībnieki platformā business.gov.lv vērtēšanai iesniedz biznesa prezentācijas un iziet apmācības. 12 laureāti saņem vērtīgas naudas balvas savu ideju attīstīšanai.
Maksājumi: Skatīt maksājumus