Traktortehnikas vadītāju praktiskās apmācības instruktoru apliecības izsniegšana, apmaiņa vai atjaunošana
Izvēlētā organizācija: Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra
Īss apraksts:
Pakalpojums nodrošina speciālistu kvalifikācijas atestācijas procesa uzraudzību, nodrošinot normatīvo aktu prasībām atbilstošu mācību spēku atestāciju Latvijas Republikā, ko administrē VTUA kā vienu no savām valsts funkcijām.
Mācību speciālistu kvalifikācija ir process, kad VTUA nodrošina fizisko personu apmācību un eksamināciju, pēc kuras izsniedz traktortehnikas vadītāju sagatavošanas praktisko mācību instruktora apliecību.
Saņēmēji:
Fiziska persona
Traktortehnikas vadītāju sagatavošanas praktisko mācību instruktori (Fiziskas personas vai to pilnvarotas personas.)
Termiņš:
Maksimāli īsā termiņā
Procesa apraksts
Maksājumi
Cita informācija
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Lai iegūtu traktortehnikas vadītāju sagatavošanas praktisko mācību instruktoru apliecību, ir jāiesniedz pretendenta izglītību apliecinošs dokuments. Iesniegumu var iesniegt klātienē vai iesūtot elektroniski parakstītu dokumentu, kā arī ir jānosūta izglītības dokuments un kontaktinformācija uz e-pasta adresi: lauris.ozols@vtua.gov.lv
Apmaksas veidi:
1. priekšapmaksa (rēķins) (banka, internetbanka, Latvijas pasts);
2. klātienē, veicot bezskaidras naudas norēķinus ar maksājumu karti (POS) (čeks vai rēķins).
Pakalpojumu cena traktortehnikas vadītājiem tīmekļa vietnē www.vtua.gov.lv, sadaļā "Darbības jomas" > "Traktortehnikas vadītāji" > "Pakalpojumu cena traktortehnikas vadītājiem".
Pakalpojuma gala cenā iekļauj pakalpojumu veidu par norēķinu nodrošinājumu valsts funkciju veikšanai tikai tajos gadījumos, kad klients apmaksā rēķinā vai čekā norādītos pakalpojumus, izmantojot norēķinu karti. Savukārt, saskaņā ar izrakstīto rēķinu, klientam veicot norēķinus bankā, internetbankā vai Latvijas pastā, samaksa par norēķinu nodrošinājumu netiek piemērota.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Telefons
22047220; 20241052
25594590
25639642; 25436353
25703547; 26139989
25733592; 25451522
Parādīt visus...
2. solis / Pakalpojuma saņemšana
Iestādes amatpersonai pieņemot pozitīvu lēmumu par traktortehnikas vadītāju sagatavošanas praktisko mācību instruktoru apliecību piešķiršanu, instruktoram tiek izsniegta traktortehnikas vadītāju sagatavošanas praktisko mācību instruktoru apliecība. Negatīva lēmuma gadījumā klientam klātienē, ar elektronisko parakstu vai pa pastu, ierakstītā vēstulē, tiek sniegta informācija par atteikuma iemesliem.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene
Kurzemes reģiona nodaļa Kuldīgā
Kurzemes reģiona nodaļa Liepājā
Kurzemes reģiona nodaļa Saldū
Kurzemes reģiona nodaļa Talsos
Kurzemes reģiona nodaļa Ventspilī
Parādīt visus...