Latvijas Lauksaimniecības muzeja un Kārļa Ulmaņa piemiņas muzeja “Pikšas” nomas pakalpojumi
Izvēlētā organizācija: Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra
Īss apraksts:
Ar lauksaimniecības nozari saistīto abu muzeju nomas pakalpojumi sniedz iespēju interesentiem nomāt muzeja “Pikšas” un LLM telpas, teritoriju, muzeja krājumu (lielgabarīta vai mazgabarīta lauksaimniecības tehnika, krājuma priekšmeti), kā arī izmantot muzeja ekspozīcijas profesionālai filmēšanai un fotografēšanai, lai organizētu kultūras, kultūrizglītības, mācību seminārus, konferences un sadzīves tradīciju pasākumus. Pakalpojumu cenā ietilpst telpu aprīkojums ar galdiem un krēsliem. Nomājot muzeja daļēju vai visu teritoriju, klientiem tiek piedāvāta āra nojume ar galdiem un soliem, āra labierīcības, ugunskura vieta, ar iespēju gatavot zupu lielā čuguna katlā, sporta inventārs (basketbola grozs ar bumbu, volejbola laukums ar tīklu un bumbu). Muzeja “Pikšas” teritorijā, organizējot pasākumus klientiem, iespējams nomāt divu veidu teltis (90 kvm un 12 kvm).
Saņēmēji:
Jebkura persona
Visa sabiedrība
Termiņš:
Pēc vienošanās
Procesa apraksts
Maksājumi
Cita informācija
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Pieprasot pakalpojumu klientam jāsazinās pa norādīto telefona numuru vai jāpiesaka pakalpojums uz norādīto e-pasta adresi.
Pirms pakalpojuma sniegšanas, muzeja apmeklēšanas klātienē un rēķina sagatavošanas, ar klientu, abpusēji vienojoties, tiek noslēgts pakalpojuma līgums, kurā atrunā klienta vēlmes attiecībā uz muzeju piedāvātajiem nomas pakalpojumiem, pakalpojumu saņemšanas veidus un iespējas, ietvertās materiālās atbildības prasības klientam par nomā saņemto materiālo vērtību saglabāšanu un atgriešanu iznomātājam to sākotnējā stāvoklī.
Apmaksas veidi:
1. priekšapmaksa (rēķins) (banka, internetbanka, Latvijas pasts);
2. klātienē, veicot skaidras naudas norēķinus (stingrās uzskaites darījumu kvīts) par cenrādī norādītajiem pakalpojumiem - muzeja noteiktas teritorijas noma kultūras un kultūrizglītības pasākumiem (līdz 6 h), muzeja noteiktas teritorijas noma un muzeja telpu noma. Par Latvijas Lauksaimniecības muzeja pakalpojumiem var norēķināties ar maksājuma kartēm!
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene
Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejs "Pikšas"
Latvijas Lauksaimniecības muzejs
E-pasts
Pasts
Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejs "Pikšas" pasts
Latvijas Lauksaimniecības muzejs pasts
Telefons
26670812
29403183
2. solis / Pakalpojuma saņemšana
Pakalpojumu klients saņem saskaņā ar noslēgto līgumu, tikai pēc klienta veiktās priekšapmaksas saskaņā ar izrakstīto rēķinu, vai, par cenrādī norādītajiem pakalpojumiem - muzeja noteiktas teritorijas noma kultūras un kultūrizglītības pasākumiem (līdz 6 h), muzeja noteiktas teritorijas noma un muzeja telpu noma -, veicot skaidras naudas norēķinus pakalpojuma sniegšanas dienā, pirms pakalpojuma saņemšanas saskaņā ar izrakstīto stingrās uzskaites darījumu kvīti.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene
Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejs "Pikšas"
Latvijas Lauksaimniecības muzejs