Transportlīdzekļu mantiskā novērtējuma pakalpojumi
Izvēlētā organizācija: Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra
Īss apraksts:
Mantiskā ieguldījuma novērtējuma pakalpojumus sniedz Latvijas Republikas Uzņēmuma reģistra (turpmāk UR) apstiprinātajā sarakstā iekļautie eksperti.
(https://www.ur.gov.lv/lv/specializeta-informacija/registre-mantiska-ieguldijuma-vertetaju/mantiska-ieguldijuma-vertetaju-saraksts/)
Sarakstā iekļauti arī noteikti VTUA darbinieki, kuri kā eksperti ir tiesīgi veikt noteikta objekta mantisko vērtējumu. Pakalpojuma mērķis ir noteikt vērtējamā objekta tirgus cenu. Attiecīgo VTUA ekspertu UR apstiprinātajā sarakstā var atrast pēc noteiktās e-pasta adreses, kur sākumā ir norādīta eksperta darbības vieta - Preiļi, Valka, Cēsis, Daugavpils, Ogre, Valmiera, Jēkabpils, Madona, Tukums, Balvi, Krāslava, kam seko VTUA e-pasta adrese, piemēram, preiļi@vtua.gov.lv. Rezultātā klients saņem objekta mantiskā novērtējuma atzinumu.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Fiziskas vai juridiskas personas, vai to pilnvarotas personas.
Termiņš:
Maksimāli īsā termiņā, bet ne ilgāk kā mēneša laikā
Procesa apraksts
Maksājumi
Cita informācija
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Pieprasot pakalpojumu, klientam jāiesniedz iesniegums, kuru klients var iesniegt klātienē vai elektroniski. Pirms pakalpojuma sniegšanas klātienē, klientam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte).
Apmaksas veidi:
1. priekšapmaksa (rēķins) (banka, internetbanka, Latvijas pasts);
2. klātienē, veicot bezskaidras naudas norēķinus ar maksājumu karti (POS) (čeks vai rēķins).
Pakalpojuma veids par transporta nodrošinājumu citu pakalpojumu veikšanai tiek piemērots par nobrauktajiem kilometriem līdz klienta norādītajai adresei un atpakaļ uz biroju 0.67 EUR/km. Piemēram, ja traktortehnika atrodas 5km attālumā no valsts iestādes biroja, tad papildus būs jāmaksā 0.67EUR/km x 10km = 6.70 EUR.
Pakalpojuma gala cenā iekļauj pakalpojumu veidu par norēķinu nodrošinājumu tikai tajos gadījumos, kad klients apmaksā rēķinā vai čekā norādītos pakalpojumus, izmantojot norēķinu karti. Savukārt, saskaņā ar izrakstīto rēķinu, klientam veicot norēķinus bankā, internetbankā vai Latvijas pastā, samaksa par norēķinu nodrošinājumu netiek piemērota.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene
Tehniskās uzraudzības departamenta Kurzemes reģiona nodaļa Kuldīgā
Tehniskās uzraudzības departamenta Kurzemes reģiona nodaļa Liepājā
Tehniskās uzraudzības departamenta Kurzemes reģiona nodaļa Saldū
Tehniskās uzraudzības departamenta Kurzemes reģiona nodaļa Talsos
Tehniskās uzraudzības departamenta Kurzemes reģiona nodaļa Ventspilī
Parādīt visus...
Telefons
27183612
63024642
63129291
63223134
63322613
Parādīt visus...