Ziņojums par valsts valodas lietojumu Valsts valodas centram, izmantojot mobilo lietotni "Valodas draugs"
Izvēlētā organizācija: Valsts valodas centrs
Īss apraksts:
Mobilā lietotne “Valodas draugs” sniedz iespēju sabiedrībai līdzdarboties Valsts valodas centra darbībā, ērti un ātri nosūtot ziņojumu par iespējamu valsts valodas pārkāpumu vai, tieši pretēji, uzslavējot latviešu valodai draudzīgu uzņēmumu, preses izdevumu vai mājaslapu.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Lietotne pieejama jebkurai personai, kura izmanto mobilo ierīci ar Android operētājsistēmu (4.1 un jaunāku versiju) vai iOS operētājsistēmu (8.0 un jaunāku versiju).
Termiņš:
Pakalpojuma saņemšanas termiņš ir atkarīgs no konsultācijas veida, un tas nedrīkst pārsniegt Iesniegumu likumā noteiktos termiņus.
Procesa apraksts
Dokumenti un veidlapas
Cita informācija
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Lejupielādējiet mobilo lietotni "Valodas draugs". Lejupielādējot un lietojot mobilo lietotni, nepieciešams interneta savienojums. Lietotājam jāsniedz piekrišana lietošanas noteikumiem un jāizvēlas autentifikācijas kontus - Google, Facebook vai Draugiem.lv. Lai nosūtītu ziņojumu, jāatver sadaļa "Jauns ziņojums".
Informatīvs dokuments
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Cits
Lejupielādēt lietotni – Android
Lejupielādēt lietotni – iOS
2. solis / Pakalpojuma saņemšana
Pēc ziņojuma nosūtīšanas lietotājs aktuālos ziņojumus var apskatīt sadaļā "Mani ziņojumi". Izmantojot lietotnes piedāvāto sarakstes iespēju ar Valsts valodas centru, lietotājs var nosūtīt papildu informāciju par ziņojumu. Tiklīdz Valsts valodas centra darbinieki veiks kādas darbības ziņojuma izskatīšanas gaitā, lietotājs par tām tiks informēts lietotnē. Ja ziņojums ir izskatīts un lieta atrisināta, sarakste konkrētā ziņojuma ietvaros tiks slēgta, un ziņojuma statuss tiks mainīts uz "Atrisināts".
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Cits
Lejupielādēt lietotni – Android
Lejupielādēt lietotni – iOS