Dokumenta pārbaude Nederīgo dokumentu reģistrā
Izvēlētā organizācija: Iekšlietu ministrijas Informācijas centrs
Īss apraksts:
Pakalpojuma ietvaros, attiecīgā datu ievades formā norādot pārbaudāmā dokumenta rekvizītus (sēriju, numuru un veidu), ir iespējams saņemt informāciju par šādu Latvijas Republikas dokumentu (ne)derīgumu uz pārbaudes brīdi: personu apliecinošiem dokumentiem (pilsoņa pase, nepilsoņa pase, diplomātiskā pase, dienesta pase, atgriešanās apliecība, personas apliecība, jūrnieka grāmatiņa), transportlīdzekļa vadītāja apliecību, pagaidu dokumentu un minēto dokumentu zudušajām veidlapām. Pakalpojums piedāvā ērtu un ātru dokumenta pārbaudi personām, kuras plāno slēgt civiltiesisku darījumu, gatavojas ceļot ārpus Latvijas Republikas robežām, kā arī jebkurā citā gadījumā, kad nepieciešams pārbaudīt personu vai tiesības apliecinoša dokumenta derīgumu
Saņēmēji:
Jebkura persona
Termiņš:
Pakalpojums tiek saņemts uzreiz pēc tā pieprasīšanas.
Procesa apraksts
Cita informācija
1. solis / Pieprasīšana
Pakalpojums pieejams vietnē www.Latvija.lv. Pēc iepazīšanās ar pakalpojuma informāciju, pakalpojumā jāievada dokumenta sērijas numurs, veids un izdevējvalsts, lai pieprasītu informāciju par dokumenta derīgumu.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
2. solis / Saņemšana
Pakalpojuma saņemšana notiek tiešsaistē – personai tiek atgriezta informācija no “Nederīgo dokumentu reģistra”, ja dokuments ir nederīgs.
Maksājumi: Skatīt maksājumus