Bezsaimnieka kaķu sterilizācija, ja kaķus uz veterināro klīniku nogādā iedzīvotāji
Izvēlētā organizācija: Rīgas valstspilsētas pašvaldība
Īss apraksts:
Pakalpojums tiek sniegts saskaņā ar bezsaimnieka kaķu populācijas kontroles 'noķer-sterilizē-atlaiž' programmu. Lai saņemtu pakalpojumu, fiziska vai juridiska persona aizpilda iesnieguma veidlapu, kurā apliecina, ka vēlas sterilizēt bezsaimnieka kaķus, uzņemas nogādāt tos veterinārajā klīnikā un atgādāt atpakaļ to noķeršanas vietā. Iesniegumu iesniedz Rīgas domes Mājokļu un vides departamentā vai Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centrā.
Iesniegums tiek reģistrēts, un iesniedzējs tiek informēts par iesnieguma kārtas numuru sarakstā un pakalpojuma prognozējamo izpildes laiku. Par sava iesnieguma virzību iesniedzējs var saņemt informāciju Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta mājas lapā.
Kad pienāk iesnieguma kārta, departaments informē iesniedzēju, uz kuru veterināro klīniku sterilizējamie kaķi ir jānogādā.
Kaķenes sterilizācija ietver: medicīnisko apskati, sterilizāciju, iezīmēšanu, nogriežot kreisās auss galiņu, pēcoperācijas uzturēšanu klīnikā vismaz 1 diennakti, vakcinēšanu pret trakumsērgu.
Runča kastrācija ietver: medicīnisko apskati, kastrāciju, iezīmēšanu, nogriežot kreisās auss galiņu, pēcoperācijas uzturēšanu klīnikā vismaz līdz pilnībā ir beigusies narkozes iedarbība, vakcinēšanu pret trakumsērgu.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Maksimālais termiņš (darba dienās):
30
Termiņš:
Iesniegumus bezsaimnieka kaķu sterilizācijai izskata un apkalpo rindas kārtībā. Ārpus rindas tiek apkalpotas valsts un pašvaldības iestādes.
Uzrādītais pakalpojuma saņemšanas laiks ir aptuvens.
Kad pienākusi pakalpojuma izpildes kārta, tā izpildes termiņš ir 2 dienas.
Procesa apraksts
Dokumenti un veidlapas
Cita informācija
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Iesniedzējs iesniedz iesniegumu Mājokļu un vides departamenta Kancelejā  vai Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centrā Iesniedzējs var nosūtīt iesniegumu RD Mājokļu un vides departamentam pa pastu vai e-pastu.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene
Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Kanceleja
Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centrs
Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centrs
Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centrs
Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centrs
Parādīt visus...
E-pasts dmv@riga.lv
Pasts Rīgas domes Mājokļu un vides departaments
Adrese: Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
Tālrunis:
Fakss:
Cita kontaktinformācija:
2. solis / Pakalpojuma saņemšana
Iesniedzējs nogādā departamenta informācijā iesniedzējam norādītā veterinārajā klīnikā bezsaimnieka kaķus personīgi un pēc sterilizācijas nogādā tos atpakaļ.
Maksājumi: Skatīt maksājumus