Informācijas saņemšana zemes kadastrālās uzmērīšanas vajadzībām
Izvēlētā organizācija: Valsts zemes dienests
Īss apraksts:
Pakalpojuma ietvaros zemes kadastrālās uzmērīšanas darbu veikšanā sertificēta persona kā komersanta nodarbinātā persona, individuālais komersants vai saimnieciskās darbības veicējs, portālā Kadastrs.lv var saņemt zemes kadastrālās uzmērīšanas darbu veikšanai nepieciešamo informāciju:
- bez maksas saņemt aktuālos Kadastra informācijas sistēmas teksta un telpiskos datus portālā Kadastrs.lv;
- maksas pakalpojuma veidā saņemt arhīva dokumentus portālā Kadastrs.lv, tajā skaitā standarta arhīva materiālu komplektu (t.i. dokumenti atbilstoši normatīvajam aktam par zemes kadastrālās uzmērīšanas noteikumiem);
- bez maksas saņemt iepriekš veiktās zemes kadastrālās uzmērīšanas telpiskos datus vektordatu formātā.

Detalizētāka informācija par pakalpojumu pieejama Valsts zemes dienesta (VZD) tīmekļvietnes www.vzd.gov.lv sadaļā “Pakalpojumi” -> “Pakalpojumi profesionāļiem” -> “Informācijas saņemšana zemes kadastrālās uzmērīšanas vajadzībām”.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Pakalpojumu var saņemt zemes kadastrālās uzmērīšanas darbu veikšanā sertificēta persona kā komersanta nodarbinātā persona, individuālais komersants vai saimnieciskās darbības veicējs, pamatojoties uz līgumu par sadarbību mērniecības darbu veikšanai.
Termiņš:
Saņemams tiešsaistē
Procesa apraksts
Maksājumi
Cita informācija
Saistītie pakalpojumi
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Lai saņemtu informāciju, kas nepieciešama zemes kadastrālās uzmērīšanas darbu veikšanai, jānoslēdz Līgums par sadarbību mērniecības darbu veikšanai.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene Korporatīvo klientu centrs
Adrese: Puškina iela 14, Rīga, LV-1050
Tālrunis:
Fakss:
Cita kontaktinformācija: Ņemot vērā Covid-19 izraisīto epidemioloģisko situāciju un rūpējoties par iedzīvotāju drošību, VZD klātienē pakalpojumu pieteikumus nepieņem kamēr ir epidemioloģiskās drošības pasākumi.
Darba laiki
Pasts Rīga
Adrese: Puškina iela 14, Rīga, LV-1050
Tālrunis:
Fakss:
Cita kontaktinformācija:
Citi elektroniski kanāli E-adrese
2. solis / Pakalpojuma saņemšana
Pēc Līguma noslēgšanas pakalpojumus pieprasa un saņem Līgumā noteiktajā kārtībā portāla Kadastrs.lv sadaļā “Informācija profesionālās darbības nodrošināšanai”.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Citi elektroniski kanāli Kadastrs.lv: Mans konts