Rīgas valstspilsētas pašvaldībai piederošā un piekrītošā nekustamā īpašuma iznomāšana sakņu (ģimenes) dārzu ierīkošanai un uzturēšanai
Izvēlētā organizācija: Rīgas valstspilsētas pašvaldība
Īss apraksts:
Zemes nomas līguma noslēgšana ar Rīgas domes Īpašuma departamentu.
Saņēmēji:
Fiziska persona, Privāto tiesību Juridiska persona
Priekšroka daudzbērnu (trīs un vairāk bērnu) ģimenēm, personām ar invaliditāti un maznodrošinātajiem.
Maksimālais termiņš (darba dienās):
30
Termiņš:
Ja sakņu (ģimenes) dārzs saskaņā ar Rīgas teritorijas plānojuma 2006.–2018.gadam paskaidrojuma raksta karti "Ģimenes dārziņu teritorijas" neatrodas likvidējamās un īstermiņa, vidējā termiņa un ilgtermiņa ģimenes dārziņu teritorijā, termiņš pakalpojuma saņemšanai tiek pagarināts līdz 70 dienām.
Procesa apraksts
Dokumenti un veidlapas
Cita informācija
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Persona nosūta iesniegumu, kas sagatavots atbilstoši pakalpojuma aprakstam pievienotajam paraugam
un normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu, un, ir apliecināts ar drošu elektronisko parakstu, uz e-pasta adresi diipp@riga.lv vai aic@riga.lv, vai ierodas un iesniedz iesniegumu Rīgas domes Īpašuma departamenta Klientu apkalpošanas centrā vai vienā no Apkaimju iedzīvotāju centra teritoriālajām atrašanās vietām, vai nosūta iesniegumu Rīgas domes Īpašuma departamentam pa pastu.

Īpašuma departamentā klātienē pakalpojums tiek nodrošināts pēc iepriekšēja pieraksta iestādei noteikto darba dienu un darba laika ietvaros. Pieņemšanas veids: attālināti, izmantojot kādu no pieejamajiem attālinātās saziņas rīkiem (pirmdienās - piektdienās), vai klātienē, ierodoties pieņemšanas vietā, Kalēju ielā 10 (Klientu apkalpošanas centrā), Rīgā (otrdienās - piektdienās), ja vien puses nav vienojušās par pieņemšanu attālināti.

Gadījumos, kad ir nepieciešams ierobežot vai pārtraukt apmeklētāju pieņemšanu klātienē, apmeklētāji
tiek pieņemti attālināti, izņemuma gadījumos, kad jautājums nav atrisināms attālināti, pieļaujot apmeklētāju pieņemšanu klātienē.

Pakalpojums var tikt nodrošināts klātienē Īpašuma departamenta Klientu apkalpošanas centrā Kalēju ielā 10, Rīgā, tikai pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruņa numuru +37167026138 vai +37167026151, vai pie speciālistiem, izvērtējot tā nodrošināšanas klātienē neatliekamību katrā situācijā individuāli.

Ar speciālistu pieņemšanas laikiem var iepazīties Īpašuma departamenta mājaslapas sadaļā "Pakalpojumi": https://id.riga.lv/pakalpojumi/

Pakalpojuma saņemšanai nepieciešamie dokumenti:
Iesniegums atbilstoši pakalpojuma aprakstam pievienotajam paraugam ar precīzu iesniedzēja kontaktinformāciju, t.sk. e-pastu.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
E-pakalpojums iestādes tīmekļvietnē Rīgas domes Īpašuma departamenta e-adrese
Klātiene
Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centrs
Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centrs
Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centrs
Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centrs
Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centrs
Parādīt visus...
E-pasts
Pasts RD Īpašuma departamenta Iznomāšanas un piedziņas pārvalde
Adrese: Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
Tālrunis:
Fakss:
Cita kontaktinformācija:
2. solis / Pakalpojuma saņemšana
Personai uz e-pasta adresi tiek nosūtīti abpusēji ar drošu elektronisko parakstu parakstīti pakalpojuma izpildes dokumenti (līgums) vai persona ierodas Rīgas domes Īpašuma departamenta Klientu apkalpošanas centrā vai kādā no Apkaimju iedzīvotāju centra teritoriālajām atrašanās vietām, vai Rīgas domes Īpašuma departaments nosūta personai pa pastu pakalpojuma izpildes dokumentus (līgumu).
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene
Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centrs
Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centrs
Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centrs
Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centrs
Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centrs
Parādīt visus...