Vienotais ārkārtas palīdzības izsaukuma numurs "112"
Izvēlētā organizācija: Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests
Īss apraksts:
Vienotais ārkārtas palīdzības izsaukuma numurs "112" ir universāls pakalpojums, kura mērķis ir nodrošināt visu Eiropas valstu iedzīvotājiem un viesiem vienādas iespējas paziņot par ārkārtas notikumu, izmantojot numuru 112, garantējot, ka pieteiktais ārkārtas notikums tiks nodots kompetentajiem dienestiem problēmas risināšanai, un cietušajiem savlaicīgi tiks sniegta nepieciešamā palīdzība.
Numurs 112 ir pieejams bez maksas ikvienai Latvijas teritorijā esošai personai jebkurā diennakts laikā neatkarīgi no viņa ģeogrāfiskās atrašanās vietas.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Termiņš:
Pakalpojums tiks sniegts jebkurā laikā, veicot zvanu uz Vienoto ārkārtas palīdzības izsaukuma numuru "112", kur tas tiks nekavējoties apstrādāts un tiks savlaicīgi sniegta nepieciešamā palīdzība.
Procesa apraksts
Cita informācija
1. solis / Nepieciešamības zvanīt uz "112" izsaukuma tālruni izvērtēšana
Situācijās, kad apdraudēta cilvēka dzīvība, veselība, drošība vai īpašums, kā arī pastāv draudi apkārtējai videi un sabiedriskajai drošībai, jāzvana uz Vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru “112”.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Telefons 112
SMS 112
2. solis / Zvans uz Vienoto ārkārtas palīdzības izsaukuma numuru"112"
Zvanot par notikumu uz  Vienoto ārkārtas palīdzības izsaukuma numuru "112" tiek nodrošināta zvanu saņemšana, apstrāde un, ja nepieciešams, to pāradresēšana citiem operatīvajiem dienestiem (Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Valsts policija, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, gāzes avārijas dienests, Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs).
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Telefons 112
SMS 112