Topogrāfisko karšu nomenklatūra - WMS serviss
Izvēlētā organizācija: Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra
Īss apraksts:
WMS serviss (Web Map Service)  ietver topogrāfisko karšu lapu dalījumu pa nomenklatūras lapām ar 1993. gada topogrāfisko karšu sistēmas (TKS-93) parametriem un ar Universālā Transversā merkatora (UTM) projekcijas parametriem.
TKS-93 karšu lapu dalījums ir pieejams šādiem mērogiem: M 2 000, M 1:10 000, 1:50 000.
UTM karšu lapu dalījums ir pieejams šādiem mērogiem: M 1:10 000, M 1:50 000


Dati domāti lietošanai jebkurai fiziskai vai juridiskai personai.

Pakalpojuma teritoriālais pārklājums sedz visu Latvijas teritoriju.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Termiņš:
Pieejams vienmēr
Procesa apraksts
Cita informācija
Saistītie pakalpojumi
Pakalpojuma pieprasīšana
https://servisi.lgia.gov.lv/lksopen/services/OPEN_DATA/nomenklatura/MapServer/WMSServer?request=GetCapabilities&service=WMS


Vairāk par WMS skatīt: https://www.lgia.gov.lv/lv/node/972

Dati sagatavoti Web Map servisa veidā (WMS), kurš ir standarta protokols, kas kalpo iepriekš sagatavotas ģeogrāfiskās informācijas publicēšanai internetā mozaīkas attēlu veidā, ko var pielikt pārlūkprogrammā kā fona slāni.
WMS ir pieslēdzams kā fona karte profesionālajām ĢIS un CAD programmatūrām - ESRI ArcGIS, Bentley Map, MicroStation v8i, Intergraph Geomedia, MapInfo un citām, tāpat tas ir izmantojams arī ar atvērtā koda bezmaksas programmām QGIS, GRASS GIS, ProGIS, OpenJUMP un citām programmām. WMS var pievienot arī karšu publicēšanas pārlūkos kā atsevišķus slāņus. WMS ir tiešslēgums datu turētāja datu bāzei. Pieslēgtos servisus WMS lietotājs var pieslēgt un atslēgt pa slāņiem, kādus noteicis datu sagatavotājs. Tos nav iespējams modificēt, dzēst vai lejupielādēt.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
E-pakalpojums iestādes mājas lapā Topogrāfisko karšu nomenklatūra - WMS serviss