Informācija par manu vai bērnu veselību


Informācija atjaunota 20.12.2019.

Saņemot medicīnisko aprūpi, par pacientiem tiek uzkrāta dažāda informācija, piemēram, par ārsta apmeklējumiem, diagnozēm, diabēta datiem, jaundzimušā datiem u.c. Ir dažādi veidi, kā noskaidrot, kādi dati par personu ir uzkrāti dažādos reģistros. Portālos pieejamā personas informācija ir privāta un aizsargāta – tā ir pieejama tikai Jums un pilnvarotai ārstniecības personai.


Elektroniski portālā E-veselība un Latvija.lv būs pieejami tikai tie dati, kurus veselības aprūpes iestāde ir iesūtījusi vai ievadījusi vienotajā veselības nozares elektroniskajā informācijas sistēmā!


Dzīves situācija “Informācija par manu un bērnu veselību” ar VIDEO

CSS Collapse

Rodapé no estilo do site da apple, que usa um truque com checkbox para ter uma solução 100% CSS para mostrar ou recolher um menu. Aqui troquei o checkbox por divs e links.

1. Kā uzzināt par sevi pieejamos medicīnas datus? 1. Kā uzzināt par sevi pieejamos medicīnas datus?
2. Informācija par ģimenes ārstu 2. Informācija par ģimenes ārstu
3. Maksas un valsts apmaksātie medicīnas pakalpojumi un to saņemšana 3. Maksas un valsts apmaksātie medicīnas pakalpojumi un to saņemšana
4. Ar veselību saistītie pakalpojumi, ja atrodaties ārvalstīs 4. Ar veselību saistītie pakalpojumi, ja atrodaties ārvalstīs
5. Kā nokārtot ar invaliditāti saistītās formalitātes? 5. Kā nokārtot ar invaliditāti saistītās formalitātes?