E-adrese – vienota un droša saziņa ar valsti


Informācija publicēta 16.08.2019.

Sākot ar 2019. gadu, Latvijas iedzīvotājiem un uzņēmējiem ir iespēja izmantot mūsdienīgu un ērtu rīku saziņai ar valsts iestādēm, proti, e-adresi, kas pieejama valsts pārvaldes pakalpojumu portālā Latvija.lv.
E-adrese iedzīvotājiem un uzņēmējiem ļauj ar vienu pogas klikšķi aktivizēt iespēju visu saziņu ar valsts un pašvaldību iestādēm turpmāk veikt elektroniski un vienuviet – savā e-adresē.
E-adrese nodrošina mūsdienīgu un drošu cilvēku saziņu ar valsti, kā arī tā kalpo kā vienota saziņas platforma visām valsts iestādēm. Aktivizējot e-adresi, lietotājs saņems visas tās ziņas no valsts un pašvaldību iestādēm, kuras agrāk tika sūtītas pa pastu uz deklarēto adresi.
E-adresi ir izstrādājusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar Valsts reģionālās attīstības aģentūru (VRAA). E-adresi izveidot ir iespējams, spiežot uz ikonas.

Par e-adresi portālā www.mana.latvija.lv

CSS Collapse

Rodapé no estilo do site da apple, que usa um truque com checkbox para ter uma solução 100% CSS para mostrar ou recolher um menu. Aqui troquei o checkbox por divs e links.

1. Kas ir e-adrese? 1. Kas ir e-adrese?
2. Kas izmanto e-adresi? 2. Kas izmanto e-adresi?
3. Kā izveidot un piekļūt manai e-adresei? 3. Kā izveidot un piekļūt manai e-adresei?
4. Pilnvarot citu personu piekļūt e-adresei 4. Pilnvarot citu personu piekļūt e-adresei
5. E-adreses ieguvumi 5. E-adreses ieguvumi
6. E-adreses informatīvie materiāli 5. E-adreses informatīvie materiāli
7. Biežāk uzdotie jautājumi 7. Biežāk uzdotie jautājumi