Braukšanas maksas atvieglojumi

 

23.12.2022.

 

Atsevišķas pasažieru kategorijas ir tiesīgas saņemt braukšanas maksas atvieglojumus.
Atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajai kārtībai, kas stāsies spēkā 2023. gada 1.pusgadā, pasažieru kategorijas, kuras ir tiesīgas izmantot braukšanas maksas atvieglojumus reģionālās nozīmes  maršrutos (piemēra, Rīga-Ogre, Jēkabpils-Viesīte-Sauka-Rite-Nereta u.tml.), sabiedriskajā transportlīdzeklī identificējas elektroniski ar personas apliecību (eID karti), kas papildināta ar speciālu funkcionalitāti (lietotni).

Pašlaik personas tiesības izmantot sabiedrisko transportlīdzekli, kas pārvadā pasažierus reģionālās nozīmes maršrutā, apliecina esošajā kārtībā, t.i., uzrādot apliecību sociālo garantiju nodrošināšanai un personu apliecinošu dokumentu, skolēna apliecību vai studenta apliecību, ja apliecība sociālo garantiju nodrošināšanai nesatur personas fotoattēlu. Sākot ar 2023.gada 1.pusgadu, tiesības izmantot sabiedrisko transportlīdzekli, kas pārvadā pasažierus reģionālās nozīmes maršrutā, tiks apliecinātas tikai ar eID karti.

 

CSS Collapse

Rodapé no estilo do site da apple, que usa um truque com checkbox para ter uma solução 100% CSS para mostrar ou recolher um menu. Aqui troquei o checkbox por divs e links.

1. Kas var saņemt braukšanas maksas atvieglojumus? 1. Kas var saņemt braukšanas maksas atvieglojumus?
2. Kādos maršrutos pienākas atvieglojumi? 2. Kādos maršrutos pienākas atvieglojumi?
3. Kā es varu saņemt braukšanas maksas atvieglojumu? 3. Kā es varu saņemt braukšanas maksas atvieglojumu?
4. Kā es varu uzstādīt nepieciešamo papildinājumu patstāvīgi? 4. Kā es varu uzstādīt nepieciešamo papildinājumu patstāvīgi?
5. Kā man rīkoties, lai iegādātos biļeti ar atvieglojumu?5. Kā man rīkoties, lai iegādātos biļeti ar atvieglojumu?
6. Kā tiek uzrādīta biļete biļešu kontrolierim? 6. Kā tiek uzrādīta biļete biļešu kontrolierim?
7. Kā saņemt atvieglojumu, ja nav eID? 7. Kā saņemt atvieglojumu, ja nav eID?
8. Biežāk uzdotie jautājumi 8. Biežāk uzdotie jautājumi