Bērna gaidīšana un piedzimšana


Informācija atjaunota 09.12.2019.

Līdz ar mazuļa pieteikšanās brīdi topošos vecākus sagaida gan liela svētība, gan atbildība. Vecāku lomas prasa jaunu zināšanu un prasmju apgūšanu, lai bērns saņemtu viņam nepieciešamo. Nedrīkst aizmirst par svarīgām formalitātēm šī notikuma sakarā, piemēram, par bērna dzīvesvietas deklarēšanu, pabalstu pieteikšanu. Tās iespējams nokārtot elektroniski, atstājot vairāk laika citiem, ar mazuļa ienākšanu pasaulē saistītiem, sagatavošanās darbiem.

Dzīves situācijas apraksts “Bērna gaidīšana un piedzimšana” ar VIDEO pielikumu


CSS Collapse

Rodapé no estilo do site da apple, que usa um truque com checkbox para ter uma solução 100% CSS para mostrar ou recolher um menu. Aqui troquei o checkbox por divs e links.

1. Grūtniecība un darbs 1. Grūtniecība un darbs
2. Kā pieteikties maternitātes jeb pirmsdzemdību un pēcdzemdību pabalsta saņemšanai? 2. Kā pieteikties maternitātes jeb pirmsdzemdību un pēcdzemdību pabalsta saņemšanai?
3. Kā izvēlēties bērnam ģimenes ārstu? 3. Kā izvēlēties bērnam ģimenes ārstu?
4. Kā izvēlēties bērna vārdu un kādu uzvārdu bērnam piešķirt? 4. Kā izvēlēties bērna vārdu un kādu uzvārdu bērnam piešķirt?
5. Kādu tautību norādīt bērnam? 5. Kādu tautību norādīt bērnam?
6. Kā reģistrēt bērna piedzimšanu? 6. Kā reģistrēt bērna piedzimšanu?
7. Ja Latvijā dzimušam bērnam viens no vecākiem ir citas valsts pilsonis 7. Ja Latvijā dzimušam bērnam viens no vecākiem ir citas valsts pilsonis
8. Bērna dzīvesvietas reģistrēšana 8. Bērna dzīvesvietas reģistrēšana
9. Pārējie ar bērna piedzimšanu saistītie pabalsti 9. Pārējie ar bērna piedzimšanu saistītie pabalsti
10. Pašvaldību pabalsti 10. Pašvaldību pabalsti
11. Kādi nodokļu atvieglojumi pienākas sakarā ar bērna piedzimšanu? 11. Kādi nodokļu atvieglojumi pienākas sakarā ar bērna piedzimšanu?
12. Kādas formalitātes jākārto, ar bērnu ceļojot uz ārvalstīm? 12 Kādas formalitātes jākārto, ar bērnu ceļojot uz ārvalstīm?
13. Kā pieteikt jaundzimušo bērnudārzā? 13. Kā pieteikt jaundzimušo bērnudārzā?