Skaistumkopšanas pakalpojumi

Informācija atjaunota 02.01.2023.


Šajā sadaļa var uzzināt informāciju par prasībām, kas būtu jāzina pakalpojumu sniedzējiem, kuri vēlas Latvijā sniegt skaistumkopšanas pakalpojumus.


CSS Collapse

1. Kas ir skaistumkopšanas pakalpojumi un kas tos var sniegt?1. Kas ir skaistumkopšanas pakalpojumi un kas tos var sniegt?
2. Kā reģistrēt uzņēmumu vai fizisko personu, kas sniedz skaistumkopšanas pakalpojumus?2. Kā reģistrēt uzņēmumu vai fizisko personu, kas sniedz skaistumkopšanas pakalpojumus?
3. Kādos gadījumos ir nepieciešams reģistrēties ārstniecības personu reģistrā? 3. Kādos gadījumos ir nepieciešams reģistrēties ārstniecības personu reģistrā?
4. Kādu nodokļu maksāšanas režīmu izvēlēties? 4. Kādu nodokļu maksāšanas režīmu izvēlēties?
5. Kā reģistrēt struktūrvienību? 5. Kā reģistrēt struktūrvienību?
6. Kādos gadījumos Veselības inspekcijai ir nepieciešams paziņot par saimnieciskās darbības uzsākšanu? 6. Kādos gadījumos Veselības inspekcijai ir nepieciešams paziņot par saimnieciskās darbības uzsākšanu?
7. Kādos gadījumos nepieciešams saņemt atļauju, atzinumu vai novērtējumu par ēkas vai telpu atbilstību higiēnas prasībām? 7. Kādos gadījumos nepieciešams saņemt atļauju, atzinumu vai novērtējumu par ēkas vai telpu atbilstību higiēnas prasībām?
8. Kā darbinieku pieņemt darbā un kādas prasības ir jāievēro? 8. Kā darbinieku pieņemt darbā un kādas prasības ir jāievēro?
10. Kādas higiēnas un epidemioloģiskās drošības prasības ir jānodrošina skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanas vietā? 10. Kādas higiēnas un epidemioloģiskās drošības prasības ir jānodrošina skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanas vietā?
11. Kādas ugunsdrošības prasības ir jānodrošina skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanas vietās? 11. Kādas ugunsdrošības prasības ir jānodrošina skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanas vietās?
12. Kā uzsākt lietot kases aparātu, hibrīda kases aparātu, kases sistēmas, specializētās ierīces vai iekārtas? 12. Kā uzsākt lietot kases aparātu, hibrīda kases aparātu, kases sistēmas, specializētās ierīces vai iekārtas?
13. Kādas prasības ir jāievēro izvietojot reklāmu? 13. Kādas prasības ir jāievēro izvietojot reklāmu?
14. Kādas prasības jāievēro, atskaņojot mūziku? 14. Kādas prasības jāievēro, atskaņojot mūziku?