Pakalpojumu sniegšana veselības jomā


Informācija atjaunota 14.10.2021.


Šajā sadaļa var uzzināt kā sazināties un iesniegt paziņojumu Veselības inspekcijai par kontroles laikā uzlikto pienākumu izpildi, zāļu atsaukšanu, zāļu reklāmas semināriem un pieteikties Veselības inspekcijas atļaujas, atzinuma vai novērtējuma saņemšanai.

Iesaistītās iestādes: Veselības inspekcija (VI)


CSS Collapse

Rodapé no estilo do site da apple, que usa um truque com checkbox para ter uma solução 100% CSS para mostrar ou recolher um menu. Aqui troquei o checkbox por divs e links.

1. Kā uzsākt skaistumkopšanas un tetovēšanas pakalpojumu sniegšanu?1. Kā uzsākt skaistumkopšanas un tetovēšanas pakalpojumu sniegšanu?
2. Kā paziņot Veselības inspekcijai par kontroles laikā uzlikto pienākumu izpildi?2. Kā paziņot Veselības inspekcijai par kontroles laikā uzlikto pienākumu izpildi?
3. Kā farmācijas jomas uzņēmēji var iesniegt paziņojumu Veselības inspekcijai? 3. Kā farmācijas jomas uzņēmēji var iesniegt paziņojumu Veselības inspekcijai?
4. Kā pieteikties Veselības inspekcijas atļaujas, atzinuma vai novērtējuma saņemšanai? 4. Kā pieteikties Veselības inspekcijas atļaujas, atzinuma vai novērtējuma saņemšanai?