Kur uzzināt, vai darba devējs par mani maksā nodokļus?


Informācija publicēta 12.12.2017.

Strādājot komercuzņēmumā, darbiniekam var rasties šaubas, vai darba devējs samaksā par viņu visus likumos noteiktos nodokļus – valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas un iedzīvotāju ienākuma nodokli.
Informācija par sociālajiem maksājumiem ir svarīga, jo no tiem ir atkarīgs pensijas apmērs, slimības pabalsts un citi pabalsti.

 

CSS Collapse

Rodapé no estilo do site da apple, que usa um truque com checkbox para ter uma solução 100% CSS para mostrar ou recolher um menu. Aqui troquei o checkbox por divs e links.

1. Kur darbinieks var pārliecināties, vai par viņu darba devējs maksā nodokļus? 1. Kur darbinieks var pārliecināties, vai par viņu darba devējs maksā nodokļus?
2. Kur iegūt informāciju par valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām - izmantojot VSAA e-pakalpojumus? 2. Kur iegūt informāciju par valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām - izmantojot VSAA e-pakalpojumus?
3. Kādus nodokļus par savu darbinieku darba devējs katru mēnesi pārskaita VID? 3. Kādus nodokļus par savu darbinieku darba devējs katru mēnesi pārskaita VID?