Kā atgūt daļu naudas par attaisnotajiem izdevumiem


Informācija atjaunota 04.03.2019.

Fiziskā persona var iesniegt Valsts ieņēmumu dienestā (VID) gada ienākumu deklarācijas par iepriekšējiem trim gadiem, lai saņemtu atpakaļ pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par attaisnotajiem izdevumiem.

Gada deklarācijā var iekļaut ne tikai savus attaisnotos izdevumus, bet arī - par ģimenes locekļiem- vecākiem, vecvecākiem, bērniem, mazbērniem un laulāto neatkarīgi no tā vai viņi ir maksātāja apgādībā, kā arī par personām, kuras norādītas likuma “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” 13.pantā


CSS Collapse

Rodapé no estilo do site da apple, que usa um truque com checkbox para ter uma solução 100% CSS para mostrar ou recolher um menu. Aqui troquei o checkbox por divs e links.

1. Kas var un kas nevar atgūt no budžeta iedzīvotāju ienākuma nodokļa pārmaksu par attaisnotajiem izdevumiem? 1. Kas var un kas nevar atgūt no budžeta iedzīvotāju ienākuma nodokļa pārmaksu par attaisnotajiem izdevumiem?
2. Kas ir attaisnotie uzdevumi? 2. Kas ir attaisnotie uzdevumi?
3. Kādi dokumenti ir jāsagatavo, lai atgūtu daļu naudas par attaisnotajiem izdevumiem? 3. Kādi dokumenti ir jāsagatavo, lai atgūtu daļu naudas par attaisnotajiem izdevumiem?
4. Kur var iesniegt gada ienākumu deklarāciju ar pievienotajiem samaksu apliecinošiem dokumentiem? 4. Kur var iesniegt gada ienākumu deklarāciju ar pievienotajiem samaksu apliecinošiem dokumentiem?
5. Kā aizpildīt un iesniegt gada ienākumu deklarāciju Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS)? 5. Kā aizpildīt un iesniegt gada ienākumu deklarāciju Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS)?
6. Kādi dati EDS var paradīties automātiski? 6. Kādi dati EDS var paradīties automātiski?
7. Kā aizpildīt gada ienākumu deklarāciju klātienē? 7. Kā aizpildīt gada ienākumu deklarāciju klātienē?