1. E-pakalpojuma "Pieprasījums par aktuālo stāvokli Veselības inspekcijas uzraudzības objektā" (turpmāk –Pakalpojums) lietošanas instrukcija (turpmāk – Instrukcija) nosaka kārtību, kādā portāla www.latvija.lv lietotājs (turpmāk – lietotājs) lieto Pakalpojumu.

2. Vispārīga informācija par Pakalpojumu pieejama e-pakalpojumu sarakstā, uzklikšķinot uz Pakalpojuma nosaukuma saites.

3. Lai e-pakalpojums būtu pieejams, lietotājs autentificējas, izmantojot internetbankas, droša elektroniskā paraksta (eParaksts) vai elektroniskās identifikācijas karti (eID) autentifikāciju, atvērot sadaļu „Mana darba vieta” un uzklikšķinot uz attiecīgās ikonas, vai Pakalpojuma formā uzklikšķinot uz saites „Autentificēties, lai uzsāktu pakalpojumu”.

4. Pēc autentificēšanās lietotājs var uzsākt Pakalpojumu, uzklikšķinot uz saites "Uzsākt e-pakalpojumu".

5. Pakalpojums ir pieejams tikai tiem lietotājiem, kuriem Veselības inspekcija (turpmāk - Inspekcija) ir piešķīrusi papildu tiesības.

6. Uzsākot e-pakalpojumu, ir jāiepazīstas ar e-pakalpojuma lietošanas nosacījumiem un tie jāapstiprina, atzīmējot rūtiņu "Iepazinos ar norādīto informāciju", un jāuzklikšķina uz pogas "Tālāk".

7. Formā „Uzraudzības objekta izvēle” (1.solis) būs pieejams to uzraudzības objektu saraksts, kuriem Inspekcijas informācijas sistēmā ir pazīme, ka lietotājam ir tiesības skatīt konkrētā objekta informāciju. Lejupielādējiet informāciju par katru uzraudzības objektu PDF formātā.

8. Beidziet Pakalpojuma izpildi, nospiežot pogu „Beigt”. Ja vēlaties saņemt informāciju par citiem Inspekcijas e-pakalpojumiem, kas varētu būt Jums saistoši, nospiediet pogu „Informācija par citiem e-pakalpojumiem” un uzklikšķiniet uz saites „Paziņojums par Veselības inspekcijas kontroles laikā uzlikto pienākumu izpildi” vai „Informācijas sniegšana Veselības inspekcijas uzraudzības objektu katalogam”.

9. Par Pakalpojuma izpildes gaitā konstatētajām problēmām, kļūdām un nepilnībām iespējams ziņot, aizpildot kļūdas pieteikuma formu, kas pieejama Pakalpojuma formas apakšējā daļā, uzklikšķinot uz saites „Papildus opcijas” un izvēloties sadaļu „Ziņot par kļūdu”. Informācija par pieteikuma virzību tiks sūtīta uz Jūsu kļūdas pieteikumā norādīto e-pasta adresi.