Nodokļu atvieglojums par bērnu un apgādājamajiem

 

20.12.2019.

 

To, cik lielu algu saņemsiet “uz rokas”, ietekmē vairāki noteikumi, piemēram, iedzīvotāju ienākuma nodokļa likme, noteiktais ar nodokli neapliekamais minimums, valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu likme, tas, vai elektroniskajā algas nodokļa grāmatiņā esat atzīmējis savu galveno darba vietu, kā arī Jums reģistrēto apgādībā esošo personu skaits (par apgādībā esošu personu ir iespējams saņemt nodokļa atvieglojumus).

CSS Collapse

1. Personas, par kuru uzturēšanu pienākas nodokļa atvieglojumi 1.Personas, par kuru uzturēšanu pienākas nodokļa atvieglojumi
2. Kas jādara, lai darba devējs varētu piemērot atvieglojumus par apgādībā esošām personām? 2. Kas jādara, lai darba devējs varētu piemērot atvieglojumus par apgādībā esošām personām?
3. Kad nodokļa maksātājs iegūst tiesības uz nodokļa atvieglojumiem? 3. Kad nodokļa maksātājs iegūst tiesības uz nodokļa atvieglojumiem?
4. Nodokļa atvieglojumus ir iespējams saņemt arī par pagājušu periodu 4. Nodokļa atvieglojumus ir iespējams saņemt arī par pagājušu periodu
5. Lai noņemtu no uzskaites apgādībā esošu personu 5. Lai noņemtu no uzskaites apgādībā esošu personu
6. Noderīgi 6. Noderīgi