Ceļošanai derīgi personu apliecinoši dokumenti

Informācija atjaunota 20.11.2020.

Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases ir ceļošanai derīgi dokumenti. Latvijas pilsoņa personas apliecība (eID karte) ir derīga ceļošanai Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
Ceļojot jāņem vērā, ka katra valsts nosaka vai var noteikt specifiskas ieceļošanas prasības un atšķirīgus ceļošanas dokumentus.


Atcerieties!

 

Pirms dodaties ceļojumā, ir īpaši svarīgi savlaicīgi pārliecināties, vai Jūsu personu apliecinošais dokuments būs derīgs visu ceļojuma laiku.

 

Vērīgiem jābūt tiem iedzīvotājiem, kuru personu apliecinošā dokumenta atlikušais derīguma termiņš tuvojas beigām, jo katra valsts nosaka specifiskas ieceļošanas prasības – lai personu apliecinošais dokuments būtu derīgs vēl vismaz 3 vai citos gadījumos pat 6 mēnešus pēc plānotā ceļojuma beigu datuma. 

 

Iesakām iepriekš sazināties ar attiecīgās valsts vēstniecību, lai precizētu konkrētās valsts noteiktās prasības ceļošanas dokumentam. 

 

CSS Collapse

Rodapé no estilo do site da apple, que usa um truque com checkbox para ter uma solução 100% CSS para mostrar ou recolher um menu. Aqui troquei o checkbox por divs e links.

1. Pilsoņu un nepilsoņu pases 1. Pilsoņu un nepilsoņu pases
2. Personas apliecība (eID karte) 2. Personas apliecība (eID karte)
3. Kad pase un persona apliecība (eID karte) nav derīga ceļošanai 3. Kad pase un persona apliecība (eID karte) nav derīga ceļošanai
4. Ko darīt, ja, atrodoties ārzemēs, rodas problēmas ar pasi vai personas apliecību (eID karti)? 4. Ko darīt, ja, atrodoties ārzemēs, rodas problēmas ar pasi vai personas apliecību (eID karti)?