Augkopība

Informācija atjaunota 13.04.2022.

 

Augkopība ir lauksaimniecības pamatnozare, kurā nodarbojas ar dažādu pārtikā, lopkopībā, rūpniecībā un citās tautsaimniecības nozarēs izmantojamu kultūraugu audzēšanu.

 

Lai veiksmīgi nodarbotos ar augkopību, ir daudz prasību un pienākumu, kas lauksaimniekam jāievēro un jāveic dažādās valsts un pašvaldību iestādēs. E-pakalpojumi palīdzēs Jums iestāžu pakalpojumus saņemt ērtāk un ātrāk neatkarīgi no Jūsu atrašanās vietas.

 

Augkopības nozares klientiem konsultācijas par e-pakalpojumiem sniedz Zemkopības ministrijas izveidotie Klientu apkalpošanas centri (KAC). Par KAC piedāvātajām iespējām vairāk uzzināsiet Zemkopības ministrijas tīmekļa vietnē, kur atradīsiet arī informāciju par Zemkopības ministrijas un tās padotībā esošo iestāžu piedāvātajiem pakalpojumiem.

 

Saistītās iestādes: Zemkopības ministrija (ZM); Pārtikas un veterinārais dienests (PVD); Lauku atbalsta dienests (LAD); Valsts augu aizsardzības dienests (VAAD); Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (VTUA); Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).

 

 

CSS Collapse

Rodapé no estilo do site da apple, que usa um truque com checkbox para ter uma solução 100% CSS para mostrar ou recolher um menu. Aqui troquei o checkbox por divs e links.

1. Kā kļūt par Lauku atbalsta dienesta klientu un Elektroniskās pieteikšanās sistēmas lietotāju? 1. Kā kļūt par Lauku atbalsta dienesta klientu un Elektroniskās pieteikšanās sistēmas lietotāju?
2. Augšņu agroķīmiskā izpēte 2. Augšņu agroķīmiskā izpēte
3. Augu sēklu audzēšana un pārdošana 3. Augu sēklu audzēšana un pārdošana
4. Fitosanitārā kontrole 4. Fitosanitārā kontrole
5. Augu mēslošana 5. Augu mēslošana
6. Lauksaimniecības produktu integrēta audzēšana 6. Lauksaimniecības produktu integrēta audzēšana
7. Bioloģiskā augkopība 7. Bioloģiskā augkopība
8. Traktortehnikas reģistrācija un izziņu pieprasīšana 8. Traktortehnikas reģistrācija un izziņu pieprasīšana
9. Eiropas Savienības un Latvijas valsts atbalsts 9. Eiropas Savienības un Latvijas valsts atbalsts