Attālināta saziņa ar klientu, telpu pielāgošana, atkritumu pārskatu iesniegšana

Informācija atjaunota 21.05.2021.

Kā iesniegt pārskatus par atkritumu apsaimniekošanu, ūdens resursu lietošanu un gaisa aizsardzību, kā izveidot risinājumu attālinātai saziņai ar klientiem, kā pielāgot telpas par sava uzņēmuma telpām un nokārtot ar to saistītās formalitātes.

Iesaistītās iestādes: Ekonomikas ministrija (EM), Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA), Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC), Valsts zemes dienests (VZD).


CSS Collapse

Rodapé no estilo do site da apple, que usa um truque com checkbox para ter uma solução 100% CSS para mostrar ou recolher um menu. Aqui troquei o checkbox por divs e links.

1. Kā iesniegt pārskatus par atkritumu apsaimniekošanu, ūdens resursu lietošanu un gaisa aizsardzību 1. Kā iesniegt pārskatus par atkritumu apsaimniekošanu, ūdens resursu lietošanu un gaisa aizsardzību
2. Kā izveidot risinājumu attālinātai saziņai ar klientu 2. Kā izveidot risinājumu attālinātai saziņai ar klientu
3. Kā pielāgot telpas par sava uzņēmuma telpām un nokārtot ar to saistītās formalitātes 3. Kā pielāgot telpas par sava uzņēmuma telpām un nokārtot ar to saistītās formalitātes